dd388f0ed73324eea4054b89f7902336Każda podjęta z Państwem współpraca rozpatrywana jest indywidualnie. Przedstawiona oferta jest jedynie propozycją, którą można w swobodny sposób modyfikować wedle potrzeb. Cena jest ustalana podczas pierwszej rozmowy.

                Gry planszowe to wspaniały pomysł do spędzenia wolnego czasu z rodziną czy znajomymi. Świetnie się przy nich bawią dzieci, młodzież, dorośli a nawet osoby w podeszłym wieku. Aby wkroczyć w świat gier planszowych, wystarczy otworzyć umysł i skontaktować się z nami.


RODZINNY WIECZÓR1

                Dzisiejsze dzieci mają wiele bodźców zewnętrznych. Wszędzie ich otacza technika, komunikacja z rodzicami jest zaburzona a oni nie mogą sobie z tym poradzić. Jest na to rada. Zorganizowanie wspólnego wieczoru przy grze planszowej. Załóżmy, że jesteście rodziną 2+2.

  • Bilety do kina – 4 x 15 zł

  • Popcorn i Cola – 2 x 10 zł

  • Kawa – 2 x 5 zł

  • Paliwo – 30 zł

Łącznie to 120 zł. Za taką sumę zorganizujemy wam 5 godzin rodzinnego grania. Gdzie wasze dziecko będzie musiało z wami zamienić więc zdań niż te kilka w drodze do kina.


URODZINOWE PLANSZÓWKOWANIE

                jak-zorganizowac-urodziny-dla-dziecka_243489Czy masz dosyć standardowych urodzin organizowanych dla swojego dziecka. Wychodzimy do Państwa z ofertą zorganizowania urodziny przy grze planszowej. Gry mogą się kojarzyć z nudą, ale tak nie jest. Magiczny świat magii i miecza, walka ze smokami, przyrządzanie mikstur, podbój świata – to jedynie kropla w morzu, atrakcji które dostarczą gry dla Twoich pociech. Rynek wychodzi z ofertą dla najmłodszych dzieci a czemu nie zorganizować urodzin dla dzieci starszym wieku. Twój 15 letni syn ma grupkę znajomych, w ramach prezentu zorganizuj mu wieczór z planszówką. Z całą pewnością ta noc zapadnie jemu jak i jego kolegą na długo w pamięci.


PLANSZÓWKOWA NIANIA

                Szykuje się impreza firmowa a Ty znowu nie masz z kim zostawić dzieci? Dzwoń do nas. Zorganizujemy im wspaniały wieczór przy plasznówce. Nie stanowi dla nas problemu różnica wiekowa dzieci, dostosujemy repertuar do odpowiedniej grupy. Dzieci będą się świetnie bawić a przy okazji będą rozwijać swoją wyobraźnie, komunikacje czy pamięć. Planszówkowa niania może pod swoją opieką mieć nawet szóstkę dzieci. Umów się ze znajomymi i podziel koszty, których nawet nie odczujesz. Jedna godzina to 20 zł. Podzielić na 3 rodziny wychodzi niecałe 7 zł. Osoby pracujące z dziećmi oprócz pasji do gier planszowych mają wykształcenie pedagogiczne oraz pracują z dziećmi na co dzień.


WIECZÓR KAWALERSKI/40 URODZINY

                Podobno prawdziwy mężczyzna w swoim życiu musi wybudować dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna i wygrać przynajmniej jedną wojnę. Nie ma problemu. W przekroju gier planszowych sporą część zajmują pozycje gier dla dużych chłopców. Jeśli masz ochotę dla swojego męża zorganizować noc przy pokerze, dzwoń do nas. A może grupa Twoich znajomych uwielbia Grę o Tron, nie ma problemu. Wcielicie się w głowy wielkich rodów i spróbujecie zawładnąć ziemie towarzyszy. Mam również masę imprezowych gier, które przy akompaniamencie procentów tworzą wybuchowa dawkę dobrej zabawy.


MŁODY EINSTEINAlbert_Einstein_Head

                Twój syn czy córka przejawiają predyspozycje do tego by być kimś wielkim w przyszłości? W takim razie daj im możliwość rozwoju. Korepetycje przy grze planszowej to wspaniały pomysł aby rozwinąć jego/jej zdolności matematyczne. Gry rozwijają na wielu płaszczyznach:

  • Ćwiczą pamięć i wyobraźnie,

  • Rozwijają koncentrację,

  • Strategiczne oraz ekonomiczne myślenie,

  • Uczą planowania i kalkulowania,

  • Przygotowują do tego, że nie zawsze się wygrywa

                  To jest tylko kilka przykładowych czynników, które rozwijają gry planszowe u Twojego dziecka. Są świetną zabawą, w której chce się uczestniczyć. Nauczymy Twoje dziecko układania kostki Rubika, składania puzzli przestrzennych, czytania ze zrozumieniem instrukcji, itp. Gdy pozna świat gier planszowych zaprosi do niego swoich rówieśników a nawet i was, rodziców. Jedna godzina takich korepetycji to koszt 30 zł, osiągnięcia jakie nasza pociecha zdobędzie w przyszłości nie da się przekalkulować na złotówki.