f4Każda podjęta z Państwem współpraca rozpatrywana jest indywidualnie. Przedstawiona oferta jest jedynie propozycją, którą można w swobodny sposób modyfikować wedle potrzeb. Cena jest ustalana podczas pierwszej rozmowy.

                Gry planszowe cieszą się coraz większą popularnością. Stają się rozrywką, która łączy dobre z pożytecznym, rozwijają umysł poprzez zabawę. Umacniają więzi rodzinne i pozwalają przyjemnie spędzić czas.

                Na polskim rynku gier planszowych, pojawia się co miesiąc kilka nowych tytułów, co świadczy o trendzie na gry planszowe. Wychodzimy do Państwa z ofertą zorganizowania spotkań przy planszy w waszym hotelu. Oferujemy weekendowe bądź całotygodniowe granie. Ta atrakcja może przyciągnąć stałych bywalców, którzy czują się u Państwa wyśmienicie a do tego będą mogli skosztować nowej usługi, którą zaproponujecie. W naszej ofercie można znaleźć:


SC0208ZORGANZIOWANIE ORAZ PROWADZENIE TURNIEJÓW

                Posiadamy kilka egzemplarzy poniższych tytułów co umożliwia granie w jedną grę nawet do 20 osób. Turniej może być wieloetapowy, gdzie na wygraną będą składać się punkty uzyskane przez mamę, tatę, dzieci a nawet dziadków w poszczególne gry.

 

Dzieci – Pędzące Żółwie, Speed Cups, Dobble, Takenoko

Młodzież – Splendor, Osadnicy z Catanu, Neuroshima HEX, Dominion

Rodzice –Dixit, Texas Holdem Poker, Gra o Tron, Kemet

Dziadkowie – Scrabble, Monopol


WIELKIE BINGO2

                Jesteśmy w stanie przeprowadzić wspólne granie w Bingo, w którym może wziąć udział 100 osób. To gra, gdzie wiek na ma znaczenia. Emocje sięgają zenitu i po każdej partii chce się zagrać jeszcze raz. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy przygotować nagrody, które uatrakcyjnią grę.


1KĄCIK GIER TEMATYCZNYCH DLA MALUCHÓW

                Gdy rodzice będą pochłonięci zabiegami spa, proponujemy zajęcia tematyczne dla naszych pociech. Mam niezliczoną liczbę gier dla najmłodszych. Są to gry, które rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i współpracy. Przygotowują dzieci do tego, że nie wszystko idzie po naszej myśli i czasami trzeba pogodzić się z porażką, pomimo tego tego dzieci będą zachwycone spędzaniem czasu w taki sposób.


WIECZÓR OJCA I SYNA

                W dzisiejszych czas trudno znaleźć czas dla najbliższych. Często oprócz czasu brakuje nam również umiejętności komunikacyjnych z naszym dzieckiem. Ta oferta jest przeznaczona dla rodziców, którzy chcieliby się oderwać od pracy i odbudować czy pogłębić relację ze swoim nastoletnim dzieckiem, które być może poza wirtualnym światem nie dostrzega niczego. Pokażemy magiczny świat magii i miecza, będziemy walczyć ze smokami, budować wielkie królestwa i próbować przetrwać w świecie post-apokaliptycznym. A to wszystko ramię w ramię ze swoim synem czy córką. Gry planszowe mają to do siebie, że nie sposób w nie grać bez bieżącej rozmowy i wymiany myśli. Zmuszają do dialogu.


5DLA NIEGO I DLA NIEJ

                Czas wolny można spędzać na wiele różnych sposobów. Wiele osób sądzi, że gry planszowe to zabawa dla dzieci a na rynku jest trzy razy więcej gier dla dorosłych. Pokażemy Państwu, że świat gier planszowych to wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu. Nie musicie wydawać wielkich pieniędzy, aby udać się na bezludną wyspę, badać głębokie jaskinie czy stać się wielkim odkrywcą. To wszystko może się wydarzyć w hotelowym pomieszczeniu w gronie rodziny i przyjaciół. Wystarczy odrobina chęci i pozytywnego nastawienia.


IMPREZOWE GRANIE2

                Nie wszyscy mają umysły ścisłe do liczenia, planowania i kalkulowania. Ten sektor to masa gier imprezowych. Zasady są banalne a zabawa nieziemska. Czasami śmiech towarzyszy od pierwszej minuty gry aż do kilku dni po, kiedy przypominamy sobie ów pamiętny wieczór. Są to gry w których:

 

  • całe nasze ciało stara się naprowadzić na odpowiednie hasło

  • opowiadamy niestworzone historie,

  • chwalimy się swoimi umiejętnościami malarskim i oratorskim

  • wykonujemy zadania

  • wykorzystujemy nasze pokłady wyobraźni

  • próbujemy zachować kamienną twarz, że to nie my


    GRY PLENEROWE

               W naszych zasobach są gry, które można rozegrać na dużej przestrzeni przed hotelem. Posiadamy Scrabble w wersji XXL czy Twister 10 metrowego. Nasza firma się cały czas rozwija a gry są powiększane aby zabawa była jeszcze większa. Jeśli posiadają Państwo piaszczysty teren, możemy zorganizować TurdeCapslo – wyścig kapsli dla całych rodzin. Posiadamy namiot 10 na 4 metry, który umożliwia grać na świeżym powietrzu, stoły oraz krzesła o które Państwo nie będziecie musieli się martwić. Dysponujemy również swoim nagłośnieniem.